KOA Speer RK73B1ETTP913J
Res Thick Film 0402 91K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour KOA Speer RK73B1ETTP913J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 2 ans
Future Electronics
Garrett
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.05%
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Res Thick Film 0402 91K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE Connectivity / AMP1622826-2
Res Thick Film 0402 100K Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C Molded SMD SMD
Res Thick Film 0402 82K Ohm 5% 0.063W(1/16W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
TE ConnectivityCRG0402J100K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 100000ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRC0402JR-0791KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 91kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402JR-07100KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±5% 100kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Descriptions
Descriptions de KOA Speer RK73B1ETTP913J fournies par ses distributeurs.
100mW Thick Film Resistors 75V ±5% ±200ppm/℃ 91kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RK73B 0402 0402 (1005Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 91kOhms 0.1W 1/10W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 91000ohm, 75V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RK73B Series 0402 91 kOhm ±5 % 0.1 W ±200 ppm/°C Thick Film Chip Resistor