Yageo Group T525D687M003ATE025
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 2917
Newark
Factory Futures
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+69.23%
Stock
23,427
Capacitance
680 µF
680 µF
680 µF
Voltage Rating (DC)
3 V
3 V
3 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
25 mΩ
10 mΩ
10 mΩ
Leakage Current
204 µA
204 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
Pièces détachées
Cap Tant Organic 680uF 3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.015 Ohm 105C T/R
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, Surface Mount, 2917
Panasonic2R5TPE680MFL
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, 2917
Panasonic2R5TPF680ML
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (solid Polymer), 2.5V, 20% +Tol, 20% -Tol, 680uF, 2917
Panasonic2R5TPE680MCL
Descriptions
Descriptions de Yageo Group T525D687M003ATE025 fournies par ses distributeurs.
Cap Tant Polymer 680uF 3VDC D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343-31 0.025 Ohm 125C T/R
TANT CAP, 680UF, 3V, 3A, D SIZE, 2917;
680¦ÌF ¡À20% 3V 25m¦¸@ 100kHz 2917 7.3mm*4.3mm*3.1mm
T525D687M003ATE025, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
TANT POLY CAP, 680UF, 3A, 3V, 2917; Capacitance:680µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage(DC):3V; Manufacturer Size Code:D; ESR:0.025ohm; Capacitor Case / Package:2917 [7343 Metric]; Product Length:7.3mm; Product Width:4.3mm RoHS Compliant: Yes