Yageo Group T322F227K010AT
Cap Tant Solid 220uF 10V 10% (7.62 X 18.03mm) Axial 125C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group T322F227K010AT.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Farnell
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Stock
182
Authorized Distributors
6
Capacitance
220 µF
220 µF
Case/Package
Axial
Axial
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
600 mΩ
600 mΩ
Dissipation Factor
8 %
8 %
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupT110D227K010AS
Cap Tant Solid 220uF 10V 10%( 8.92 X 19.96mm) Axial 0.6 Ohm 125C Bulk
Yageo GroupM39003/01-2265
Cap Tant Solid 220uF 10V 10%( 8.92 X 19.96mm) Axial (1%FR) 0.6 Ohm 125C Bulk
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2917
173D Series 220 uF ±10 % 10 V Axial Solid Electrolyte Tantalum Capacitor
Cap Tant Solid 220uF 10V 10% (7.11 X 13.97mm) Axial 125°C Ammo Pack
Yageo GroupT356L227M010AS
Cap Tant Solid 220uF 10V 20%( 8.9 X 18.1mm) Radial 5.08mm 125C Bulk
Descriptions
Descriptions de Yageo Group T322F227K010AT fournies par ses distributeurs.
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Through Hole Mount
TANTALUM CAPACITOR, 220UF, 10V, 0.6 OHM, 0.1, AXIAL; Capacitance: 220µF; Voltage Rating: 10V; Product Range: T322 Series; Capacitance Tolerance: ± 10%; Capacitor Terminals: Axial Leaded; Lead Spacing: -; Operating Temperature Min: -55°C
Tantalum Capacitor, 220Uf, 10V, 0.6 Ohm, 0.1, Axial; Rango De Producto:Serie T322; Capacidad:220Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 10%; Tensión Nominal:10V; Terminales Del Condensador:Conexión Axial; Espaciado De Cable:- |Kemet T322F227K010AT