Yageo Group T322D335K050AT
Cap Tant Solid 3.3uF 50V 10% (4.57 X 10.67mm) Axial 3 Ohm 125C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group T322D335K050AT.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 2 ans
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+932%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2005-10-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupT491C335K035AT
3.3UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 35 V DC +/-10%, T491 SERIES
Cap Tant Solid 3.3uF 35V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) SMD 6032-28 2.1 Ohm 125°C T/R
Yageo GroupT322C335K035AT
Cap Tant Solid 3.3uF 35V 10%( 4.57 X 8.76mm) Axial 125C Bulk
Yageo GroupT322B335K020AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 3.3uF, Through Hole Mount
Cap Tant Solid 3.3uF 20V 10% (2.79 X 7.37mm) Axial 125°C Ammo Pack
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, 3.3uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Yageo Group T322D335K050AT fournies par ses distributeurs.
CAP, 3.3UF, 50V, TANT, AXIAL; Capacitance: 3.3µF; Voltage Rating: 50V; Product Range: T322 Series; Capacitance Tolerance: ± 10%; Capacitor Terminals: Axial Leaded; Lead Spacing: -; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Te
Capacitor Tant, 3.3Uf, 50V, 3 Ohm, 0.1, Axial; Capacitance:3.3Μf; Capacitance Tolerance:± 10%; Capacitor Dielectric Type:Tantalum; Capacitor Mounting:Through Hole; Capacitor Terminals:Axial Leaded; Esr:3Ohm; Msl:Msl 1 - Unlimited Rohs Compliant: Yes |Kemet T322D335K050AT