Yageo Group SU9V-01100
Su Thru Hole Common Mode Filter, -25TO+80 Degc, 100 ma, 8 Ohm, 17 X 11 X 17MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group SU9V-01100.
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 2 ans
Newark
Farnell
JRH Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
11,811
Authorized Distributors
6
Inductance
10 mH
10 mH
Impedance
Test Frequency
Current Rating
100 mA
100 mA
DC Resistance (DCR)
8 Ω
Number of Lines
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Introduction Date2013-08-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Yageo GroupSU9H-01100
Common Mode Chokes Dual 10000uH 1kHz 0.1A 8Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSS20H-08100
Common Mode Chokes Dual 10000uH 1kHz 0.8A 0.66Ohm DCR Thru-Hole
Yageo GroupSU9HF-03060
Common Mode Chokes Dual 6000uH 1kHz 0.3A 2Ohm DCR Thru-Hole
Descriptions
Descriptions de Yageo Group SU9V-01100 fournies par ses distributeurs.
KEMET, SU-9V, AC Line Filters, Common Mode, 10 mH
Common Mode Filters / Chokes 0.1amp 10mH
Ind Line Filter 10mH 1KHz 100mA Pin
Avnet Japan
COMMON MODE FILTER, 10000UH, THD; Inductance: 10mH; Rated Current: 100mA; Product Range: SU9V-9H Series; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); DC Current Max: 100mA; Available until stocks are exhausted Alternative available