Yageo Group R463I31005001K
Film Capacitor, Polypropylene, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group R463I31005001K.
IHS
Datasheet9 pagesIl y a 17 ans
Tendance sur 3 mois:
+29.41%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
14,291
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
630 V
630 V
Tolerance
10 %
10 %
Termination
Height - Seated (Max)
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2007-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Pièces détachées
Cap Film Suppression X1 0.1uF 760VDC/330VAC PP 10% (18 X 7 X 12.5mm) Radial 15mm 110C Automotive Bulk
Yageo GroupR46KI310000M1K
Film Capacitor, Polypropylene, 560V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECW-FD2W104KQ
Film Capacitor, Polypropylene, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR46KI310050M1K
Yageo GroupR46KI3100DQM1K
Descriptions
Descriptions de Yageo Group R463I31005001K fournies par ses distributeurs.
Radial FILM CAPACITOR R46 630V 0.1muF ±10% 0.709Lx0.197W 18.00mmx5.00mm
Cap Film Suppression X2 0.1uF 630VDC/300VAC PP 10% (18 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110C Bulk
Safety Capacitors 310 VAC 630 VDC 0.1uF 10%
100nF ¡À10% 15mm 630V 310V 18mm*5mm*11.1mm
0,1 U 300V |Kemet R463I31005001K