Yageo Group PHE450RF6100JR06L2
Film Capacitor, Polypropylene, 1600V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
Tendance sur 3 mois:
-18.22%
Stock
11,180
Capacitance
100 nF
100 nF
Voltage Rating (DC)
1.6 kV
1.6 kV
Tolerance
5 %
5 %
Termination
Height - Seated (Max)
20.4978 mm
Pièces détachées
Cap Film 0.1uF 2000V PP 5% (26 X 13.5 X 23mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 105C Bulk
PanasonicECW-H12104JV
Film Capacitor, Polypropylene, 1250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 100uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR76TR3100SE30J
Cap Film 0.1uF 1250V PP 5% (26.5 X 11 X 20.5mm) Radial Wound 22.5mm 110C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de Yageo Group PHE450RF6100JR06L2 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 1600V PP 5% (31.5 X 10.5 X 20.5mm) Radial Wound 27.5mm 105C Bulk
CAP FILM 0.1UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Foil capacitor 100nF 1600VDC/650VAC 27.5mm
CAP, 0.1UF, 1.6KV, FILM, RADIAL; Capacitance: 0.1µF; Voltage Rating: 1.6kV; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: PHE450 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor
100nF ¡À5% 31.5mm 1.6KV 650V 31.5mm*10.5mm*20.5mm