Yageo Group PHE450HA6100JR17
Film Capacitor, Polypropylene, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
NRND
IHS
Datasheet25 pagesIl y a 2 ans
Newark
TME
element14 APAC
X-ON
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.47%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
14,562
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
PP
PP
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
250 V
250 V
Tolerance
5 %
5 %
Termination
PC Pins
PC Pins
Height - Seated (Max)
11.9888 mm
11.9888 mm
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2002-04-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupR79IC3100Z340J
Cap Film 0.1uF 250V PP 5%( 7.2 X 6 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 105C Bulk
Yageo GroupR79IC3100AA40J
PanasonicECW-F2104JAQ
Film Capacitor, Polypropylene, 760V, 20% +Tol, 20% -Tol, 0.1uF, Through Hole Mount
PanasonicECWF2104JAB
Descriptions
Descriptions de Yageo Group PHE450HA6100JR17 fournies par ses distributeurs.
Cap Film 0.1uF 250V PP 5% (13 X 6 X 12mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 105C Bag
CAP FILM 0.1UF 5% 250VDC RADIAL
PHE450HA6100JR17, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
.100Uf 250V |Kemet PHE450HA6100JR17
KEMET PHE450HA6100JR17 PP电容器 (PP)
RS APAC
CAP, 0.1µF, 250V, 5%, PP, RADIAL; Capacitance: 0.1µF; Voltage Rating: 250V; Capacitor Dielectric Type: PP (Polypropylene); Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: PHE450 Series; Capacitor Case Style: Radial Box; Capacitor