Yageo Group C322C104M5R5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-10.26%
Stock
19,845
Authorized Distributors
6
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
6.6 mm
6.6 mm