Yageo Group C322C102J2G5TA7301
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Newark
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.37%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
25,447
Authorized Distributors
5
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Dipped
Radial
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
6.6 mm
6.6 mm
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2009-07-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Cap Ceramic 0.001uF 250V C0G 5% Radial 5mm 125C Tape and Box
Yageo GroupC320C102J5G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC410C102J1G5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.001uF, Through Hole Mount
KYOCERA AVXSR211A102JAR
Capacitor Ceramic 0.001uF 100 Volt C0G 5% Radial 5.08 mm 125C
KYOCERA AVXSA105A102JAR
±5% 50V 1nF C0G Axial Leaded,2.54x4.32mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS
Yageo GroupC320C102K2G5TA
Cap Ceramic 0.001uF 200V C0G 10% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C322C102J2G5TA7301 fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.001uF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
Avnet Japan
CERAMIC CAPACITOR - MULTILAYER
CAP CER 1000PF 200V C0G RADIAL
1nF ¡À5% C0G(NP0) 200V 5.08mm*3.18mm*6.6mm