Yageo Group C317C272K1R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0027uF, Through Hole Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group C317C272K1R5TA.
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Arrow Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2006-07-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC315C272K1R5TA
Cap Ceramic 0.0027uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk
Yageo GroupC315C272K5R5TA
Cap Ceramic 0.0027uF 50V X7R 10% Radial 2.54mm 125C Bulk
Yageo GroupC315C272K1R5HA