Yageo Group C317C223M5U5TA7301
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.022uF Z5U 20% LS=5.08mm
Tendance sur 3 mois:
-1.57%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
49,573
Authorized Distributors
4
Capacitance
22 nF
22 nF
Dielectric
Z5U
Z5U
Mount
Through Hole
PCB, Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
5.08 mm
5.08 mm