Yageo Group C317C101K1G5TA
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 10% Radial 5.08mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Yageo Group C317C101K1G5TA.
IHS
Datasheet19 pagesIl y a 2 ans
Arrow Electronics
Verical
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2015-06-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC315C101K1G5TA
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 10% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk
Yageo GroupC315C101K2G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors Mlcc - Leaded 200V 100Pf C0G 10% Ls=2.54Mm
Yageo GroupC315C101K5G5TA
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 10% Radial 2.54mm 125C Extreme Low ESR Bulk