Yageo Group C1812F224K2RAC7800
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 200V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.22uF, Surface Mount, 1812
IHS
Datasheet7 pagesIl y a 20 ans
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Stock
3,323
Authorized Distributors
2
Capacitance
220 nF
220 nF
Dielectric
X7R
X7R
Case/Package
1812
Voltage Rating (DC)
200 V
200 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
1.1 mm
1.1 mm
Introduction Date2008-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C1812F224K2RAC7800 fournies par ses distributeurs.
1812 ceramic capacitor 10% 220nF 200V
CAP CER 0.22UF 200V X7R 1812
C1812F224K2RAC7800, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
.22UF 200V 10% 1812