Yageo Group C1210C474M5UAC7800
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, Z5U, -56/+22% TC, 0.47uF, 1210
IHS
Datasheet17 pagesIl y a 14 ans
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Stock
14,321
Authorized Distributors
1
Capacitance
470 nF
470 nF
470 nF
Dielectric
Z5U
Z5U
Case/Package
1210
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
950 µm
950 µm
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Yageo GroupC1812C474M5UACTU
SMD Comm Z5U, Ceramic, 0.47 uF, 20%, 50 VDC, Z5U, SMD, MLCC, General Purpose, Class III, 1812