Yageo Group C1210C104M5RAC7800
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Surface Mount, 1210
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
6,906
Authorized Distributors
2
Capacitance
100 nF
100 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1210
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
780 µm
780 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-05-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C1210C104M5RAC7800 fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 20% SMD 1210 125°C Plastic T/R
CAP CER 0.1UF 50V X7R 1210
KC 100nF 1210 20% 50V X7R
C1210C104M5RAC7800, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
.1UF 50V 20% 1210