Yageo Group C1206C680J5GACAUTO
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 68pF C0G 1206 5% AEC-Q200
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Farnell
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+38.71%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Authorized Distributors
6
Capacitance
68 pF
68 pF
68 pF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
5 %
5 %
Height
780 µm
780 µm
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C1206C680J5GACAUTO fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 6.8e-05uF, Surface Mount, 1206
Cap Ceramic 68pF 50V C0G 5% SMD 1206 125°C T/R
Avnet Japan
68pF ¡À5% C0G(NP0) 50V 1206 3.2mm*1.6mm*780¦Ìm
SMD AUTO C0G, CERAMIC, 68 PF, 5%