Yageo Group C1206C273K1RAC7800
Cap Ceramic 0.027uF 100V X7R 10% SMD 1206 125°C Plastic T/R
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
5,246
Authorized Distributors
1
Capacitance
27 nF
27 nF
27 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1206
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
780 µm
780 µm
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
Cap Ceramic 0.027uF 100V X7R 10% Pad SMD 1206 125C T/R