Yageo Group C1206C105M3RACAUTO
Cap Ceramic 1uF 25V X7R 20% Pad SMD 1206 125C Automotive T/R
IHS
Datasheet26 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-11.10%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
75,597
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 µF
2.2 µF
2.2 µF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
1.6 mm
1.6 mm
1.6 mm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-06-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
25V 1uF X7R 卤20% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS