Yageo Group C0805C103M5RACAUTO
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet26 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Farnell
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-23.59%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Stock
9,480
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 nF
10 nF
10 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
50 V
50 V
50 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %