Yageo Group C0603C821K3GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 820pF 0603 C0G 10%
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Electro Sonic
Farnell
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
Mlcc,0603,c0G,250V,820Pf,0.8Mm/Tape And Reel Rohs Compliant: Yes |Tdk C1608C0G2E821K080AA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00082uF, Surface Mount, 0603
100V 820pF C0G 卤10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10C821KB8NNNC
Cap Ceramic 820pF 50V C0G 10% SMD 0603 125°C Paper T/R
25V 820pF NP0 ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 820PF 25V C0G/NP0 0603 / 820 pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603C821K3GACTU fournies par ses distributeurs.
Cap Ceramic 820pF 25V C0G 10% Pad SMD 0603 125°C T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00082uF, Surface Mount, 0603
CAP, 820PF, 25V, MLCC, 0603; Capacitance: 820pF; Voltage Rating: 25V; Ceramic Capacitor Case: 0603 [1608 Metric]; Capacitance Tolerance: ± 10%; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Product Range: C Series KEMET; Operating Tem