Yageo Group C0603C821J3GALTU
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00082uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet21 pagesIl y a 2 ans
Electro Sonic
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
820 pF
820 pF
820 pF
Dielectric
C0G
C0G
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %