Yageo Group C0603C681J3GAC7411
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.00068uF, Surface Mount, 0603
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
FarnellC0603C681J3GAC7411010KTape & Reel
15h
Fiches techniques et documents
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 2 ans
Farnell
Arrow Electronics
Stock
0
Authorized Distributors
1
Capacitance
680 pF
680 pF
680 pF
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
Introduction Date2008-12-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603C681J3GAC7411 fournies par ses distributeurs.
CAP, 680PF, 25V, MLCC, 0603;