Yageo Group C0603C391K1RAC7867
Cap Ceramic 390pF 100V X7R 10% SMD 0603 125°C Paper T/R
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 1 an
Upverter
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-18.83%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
Stock
14,315
Authorized Distributors
3
Capacitance
390 pF
390 pF
390 pF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
Height
800 µm
800 µm
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-05-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Pièces détachées
0603 390 pF 100 V ± 10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
50V 390pF X7R ±10% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Samsung Electro-MechanicsCL10B391KB8NNNC
0603 390 pF 50 V ±10% Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Samsung Electro-MechanicsCL10B391KB8NNND
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, +-15% TC, 390pF, Surface Mount, 0603 inch
KYOCERA AVX06031C391KAT2A
0603 390 pF 100 V ±10 % Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603C391K1RAC7867 fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00039uF, Surface Mount, 0603
CAP CER 390PF 100V X7R 0603
C0603C391K1RAC7867, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
390PF 100V 10% 0603