Yageo Group C0603C220J3GACAUTO
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 5% Pad SMD 0603 125C Extreme Low ESR Automotive T/R
IHS
Datasheet18 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Farnell
element14 APAC
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+98.66%
SymboleEmpreinte
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Capacitance
22 pF
22 pF
22 pF
Dielectric
C0G
C0G
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2012-11-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
Pièces détachées
KYOCERA AVX06033A220JAT2A
25V 22pF C0G ±5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0603 22 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Surface Mount Ceramic Multilayer Capacitor 22pF 5% C0G 50V 0603 Paper T/R
50V 22pF C0G 卤5% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 0603 / 22 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Samsung Electro-MechanicsCL10C220JB8NNNC
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603C220J3GACAUTO fournies par ses distributeurs.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.000022uF, Surface Mount, 0603
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 5% SMD 0603 125°C Paper T/R
Avnet Japan
Smd Multilayer Ceramic Capacitor, Aec-Q200 C Series, 22 Pf, 5%, C0G/Np0, 25 V Rohs Compliant: Yes |Kemet C0603C220J3GACAUTO