Yageo Group C0603C181K4RACAUTO
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 16V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00018uF, Surface Mount, 0603
IHS
Datasheet26 pagesIl y a 2 ans
Upverter
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Stock
24,655
Authorized Distributors
4
Capacitance
180 pF
180 pF
180 pF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
16 V
16 V
16 V
Tolerance
10 %
10 %
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Descriptions
Descriptions de Yageo Group C0603C181K4RACAUTO fournies par ses distributeurs.
0603 (1608Metric) SMD Auto X7R 16V 180pF ±10% X7R
180pF ¡À10% X7R 16V 0603 1.6mm*800¦Ìm*800¦Ìm