Knowles 101R14N470JV4T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 4.7e-05uF, Surface Mount, 0603
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
Utech Electronics101R14N470JV4T052K
31m
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Knowles 101R14N470JV4T.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 3 ans
Garrett
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
1
Capacitance
47 pF
47 pF
47 pF
Dielectric
C0G
C0G
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
0603
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
100 V
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Height
890 µm
900 µm
900 µm
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
0603 47 pF 100 V ±5% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Murata Electronics Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMDSMT 0603 47pF 100volt C0G -5%
Yageo GroupC0603C470J1GAC
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 47pF C0G 0603 5%
Yageo GroupC0603C470J1GACTU
0603 C 47PF CERAMIC MULTILAYER CAPACITOR, 100 V, +125DEGC, C0G DIELECTRIC, +/-5%
KYOCERA AVX06031A470JAT2A
0603 47 pF 100 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 47pF 100V CH 5% Pad SMD 0603 125C T/R
Descriptions
Descriptions de Knowles 101R14N470JV4T fournies par ses distributeurs.
MLCC 0603,47pF,±5%,100V