ITT / Cannon MS3102E22-19S
Conn MIL-C-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ITT / Cannon MS3102E22-19S.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 4 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-8.33%
Pièces de rechange
Ce composant
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
394
Authorized Distributors
6
Gender
Female
Female
Number of Positions
14
Mount
Panel
Panel
Termination
Solder
Solder
Fastening Type
Threaded
Threaded
Orientation
Straight
Straight
Contact Plating
Silver
Silver
Voltage Rating
700 V
Current Rating
22 A
13 A
Introduction Date2000-03-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
ITT / CannonMS3102E20-27S
ITT / CannonMS3102R22-19S
ITT / CannonMS3102R22-19P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 14 POS Solder ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3102R20-27S
Conn MIL-DTL-5015 Circular SKT 14 POS Solder Cup ST Box Mount 14 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de ITT / Cannon MS3102E22-19S fournies par ses distributeurs.
MIL Series Connector, 14 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP