ITT / Cannon MS3101F24-28PW
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour ITT / Cannon MS3101F24-28PW.
IHS
Datasheet1 pageIl y a 7 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-100%
Introduction Date2000-05-18
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 year ago)
Pièces détachées
ITT / CannonMS3101R24-28P
ITT / CannonMS3106R24-28P
Conn Cylindrical Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
ITT / CannonMS3101E24-28P
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Amphenol Industrial97-3106A-28-11P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 22 POS Solder ST Cable Mount 22 Terminal 1 Port
Conn MIL-DTL-5015 Circular PIN 24 POS Solder ST Cable Mount 24 Terminal 1 Port
Descriptions
Descriptions de ITT / Cannon MS3101F24-28PW fournies par ses distributeurs.
MIL Series Connector, 24 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
Olive Drab Cadmium Military MIL-DTL-5015MS Non-RoHS Compliant Environment Resistant Circular Connector -55C~125C 22A 200VAC 250VDC 47.75mm