Infineon IPL65R099C7AUMA1
Trans Mosfet N-ch 650V 21A 4-PIN Vson Ep T/r
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Infineon IPL65R099C7AUMA1.
IHS
Datasheet14 pagesIl y a 0 an
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.83%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
EE Concierge
SymboleEmpreinte
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginGermany, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
MOSFET N-CH 650V 18A D2PAK / N-Channel 650 V 18A (Ta) 101W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
E-Series N-Channel 650 V 0.145 O 122 nC Surface Mount Power Mosfet - D2PAK
STMicroelectronicsSTL45N65M5
N-channel 650 V, 0.075 Ohm typ., 22.5 A MDmesh M5 Power MOSFET in a PowerFLAT 8x8 HV package
STMicroelectronicsSTL34N65M5
N-channel 650 V, 0.99 Ohm typ., 22.5 A, MDmesh(TM) V Power MOSFET in a PowerFLAT 8x8 HV
STMicroelectronicsSTB35N65M5
N-channel 650 V, 0.085 Ohm, 27 A MDmesh M5 Power MOSFET in D2PAK package
Trans MOSFET N-CH 650V 15A 4-Pin VSON EP
Trans MOSFET N-CH 650V 24A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
STMicroelectronicsSTF40N65M2
N-channel 650 V, 0.087 Ohm typ., 32 A MDmesh M2 Power MOSFET in TO-220FP package
STMicroelectronicsSTI40N65M2
N-channel 650 V, 0.087 Ohm typ., 32 A MDmesh M2 Power MOSFET in I2PAK package
Trans MOSFET N-CH 600V 31A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
Power MOSFET, N Channel, 650 V, 24 A, 0.084 ohm, TO-247, Through Hole
STMicroelectronicsSTB38N65M5
N-channel 650 V, 0.073 Ohm typ., 30 A MDmesh M5 Power MOSFET in D2PAK package
Descriptions
Descriptions de Infineon IPL65R099C7AUMA1 fournies par ses distributeurs.
128W 20V 4V 45nC@ 10V 1N 650V 99m¦¸@ 10V 21A 2.14nF@ 400V SON , 8mm*8mm*1.1mm
Power Field-Effect Transistor, 21A I(D), 650V, 0.099ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
Increased MOSFET dv/dt ruggedness
N-CH 650V 21A 88mOhm ThinPAK8x8
Mosfet, N-Ch, 650V, 21A, 128W, Vson; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:21A; Drain Source Voltage Vds:650V; On Resistance Rds(On):0.088Ohm; Rds(On) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:3.5V; Power Rohs Compliant: Yes |Infineon IPL65R099C7AUMA1