Infineon CY7C65634-28LTXC
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 5V Tray 28-Pin QFN EP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Infineon CY7C65634-28LTXC.
IHS
Datasheet40 pagesIl y a 14 ans
Datasheet30 pagesIl y a 4 ans
Upverter
element14 APAC
Augswan
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.05%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.30
Introduction Date2011-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Full Speed/High Speed Tetra Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Usb Interface, Usb Controller, Usb 2.0, 4 V, 5.5 V, Qfn, 28 Rohs Compliant: Yes
MicrochipUSB2422-I/MJ
Microchip USB2422-I/MJ, USB Controller, USB 2.0, 3 - 3.6 V, 24-Pin SQFN
Low Speed/Full Speed USB Controller USB 2.0 3.3V Tray 32-Pin QFN EP
MicrochipUSB2422/MJ
USB Interface, USB Hub Controller, USB 2.0, 3 V, 3.6 V, SQFN, 24 Pins
Descriptions
Descriptions de Infineon CY7C65634-28LTXC fournies par ses distributeurs.
HX2VL Series Very Low power High Speed 2 Port USB 2.0 Hub Controller- QFN-28
CY7C65634 Tray 5A991.G 2003 interface controller 3.15V~5.25V 700mum 42.8mA 480Mbps
IC USB HUB CTRLR 2PORT LP 28QFN
USB Interface IC USB High Speed Hub
Infineon CY7C65634-28LTXC コントローラIC
UNIVERSAL SERIAL BUS CONTROLLER QCC28
USB HUB CTRL, 0 TO 70DEG C; USB IC Type:USB Hub Controller; USB Standard:USB 2.0; Supply Voltage Min:3.15V; Supply Voltage Max:3.6V; IC Case / Package:QFN; No. of Pins:28Pins; Data Rate:-; No. of Ports:2Ports; Product Range:- RoHS Compliant: Yes