Infineon CY7C65632-28LTXC
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Infineon CY7C65632-28LTXC.
IHS
Datasheet40 pagesIl y a 14 ans
Datasheet30 pagesIl y a 4 ans
Upverter
element14 APAC
Augswan
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+9.13%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) Code5A991
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2011-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Low Speed/Full Speed/High Speed USB Hub Controller USB 2.0 5V Tray 28-Pin QFN EP
Full Speed/High Speed Tetra Hub Controller USB 2.0 3.3V/5V Tray 28-Pin QFN EP
Usb Interface, Usb Controller, Usb 2.0, 4 V, 5.5 V, Qfn, 28 Rohs Compliant: Yes
MicrochipUSB2422-I/MJ
Microchip USB2422-I/MJ, USB Controller, USB 2.0, 3 - 3.6 V, 24-Pin SQFN
Low Speed/Full Speed USB Controller USB 2.0 3.3V Tray 32-Pin QFN EP
MicrochipUSB2422/MJ
USB Interface, USB Hub Controller, USB 2.0, 3 V, 3.6 V, SQFN, 24 Pins
Descriptions
Descriptions de Infineon CY7C65632-28LTXC fournies par ses distributeurs.
USB Interface, HX2VL, USB Hub Controller, USB 2.0, 4.75 V, 5.25 V, QFN-EP, 28 Pins
Hub Controller, Usb 2.0, 70Degc, Qfnep28; Usb Ic Type:Usb Hub Controller; Usb Standard:Usb 2.0; Supply Voltage Min:4.75V; Supply Voltage Max:5.25V; Ic Case/Package:Qfn-Ep; No. Of Pins:28Pins; Data Rate:480Mbps; No. Of Ports:4Ports Rohs Compliant: Yes |Cypress Infineon Technologies CY7C65632-28LTXC
USB HUB CONTROLLER, 4 PORT, QFN-28; USB IC Type:USB Hub Controller; USB Standard:USB 2.0; Supply Voltage Min:3.15V; Supply Voltage Max:3.6V; Interface Case Style:QFN; No. of Pins:28Pins; Data Rate:-; No. of Ports:4 Port; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C; Product Range:-; RoHS Phthalates Compliant:Yes; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (12-Jan-2017); USB Type:USB Hub Controller