Idec HW2L-M1F20QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW2L-M1F20QD-R-24V.
IHS
Datasheet62 pagesIl y a 7 ans
JRH Electronics
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-25.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALQW2B9911D-R-120V
Descriptions
Descriptions de Idec HW2L-M1F20QD-R-24V fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F20QD-R-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square Red 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
P/B 22MM LED MOM SQ FLUSH F/VOLT