Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V.
Master Electronics
Datasheet62 pagesIl y a 13 ans
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Descriptions
Descriptions de Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V fournies par ses distributeurs.
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V
IDEC Corporation HW1L-AF2F20QD-R-24V Pushbutton; HW Series; Plastic Bzl; Shroud; Illum; LED, 2NO, Main,Red, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Maintained Flush Round Red 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
HW Series FG Control Unit-Oth2
P/B 22MM LED MAINT EXTD F/SHRD