Idec HW1F-3F20QD-G-12V
Switch Selector N.O. DPST 45° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec HW1F-3F20QD-G-12V.
Tendance sur 3 mois:
-100%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q3
Rocker Switch, DPST, On-off, Latched, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72S205Q6
Rocker Switch, DPST, Momentary, Quick Connect Terminal, Rocker Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsDM64J72B205Q3
Switch Rocker ON OFF DPST Quick Connect Curved Rocker 10A 250VAC Bulk
Descriptions
Descriptions de Idec HW1F-3F20QD-G-12V fournies par ses distributeurs.
Rotary Switch, Latched, 10A, 24VDC, Rotary Actuator, Din-rail Mount
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-3F20QD-G-12V
Control Switches 22mm Selector Switch Lighted
Selector Switch, 3-Pos Maint, 12V
HW Series FG Control Unit-Oth2
HW1F-3F20QD-G-12V 3POS MNTD SW