Idec ALW29920D-G-12V
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW29920D-G-12V
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Idec ALW29920D-G-12V.
Master Electronics
Datasheet41 pagesIl y a 11 ans
Sager Electronics
Electro Sonic
Tendance sur 3 mois:
-100%
Pièces détachées
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
22MM PUSHBUTTON ILLUMINATED, CORROSION RESISTANT OCTAGONAL CHROME PLATED BEZEL
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW212620D-Y
Descriptions
Descriptions de Idec ALW29920D-G-12V fournies par ses distributeurs.
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Green 2NO Contact 12V AC12V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, Ext, 12V