Grayhill 56S30-01-1-05N
Rotary Switch, 30 Deg, # Of Decks: 01, Poles/deck: 1, Positions/pole: 05, Conta
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Grayhill 56S30-01-1-05N.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 19 ans
Master Electronics
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.20
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
C&K ComponentsMA05L1NZGD
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA Medical
C&K ComponentsMA05L2NZQD
Switch Rotary SP5T 5 Flush Screwdriver Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC Medical
C&K ComponentsMA05L3NZGD
Switch Rotary SP5T 5 Round Shaft Solder Lug 0.25A 125VAC 28VDC 0.4VA
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
Descriptions
Descriptions de Grayhill 56S30-01-1-05N fournies par ses distributeurs.
Switch Rotary SP5T 5 Flatted Shaft Solder Lug 0.2A 115VAC 30VDC
Rotary Switch, 5 Positions, SP5T, Latched, 0.2A, 30VDC, Solder Terminal, Rotary Shaft Actuator, Panel Mount
Rotary Switch Switch 0.20AA 1-P 5-Pos
Rotary Switches ElectricalSwitch Rotary NotOver5Amp
Rotary Switch Shaft panel seal
SP5T 1 30V 115V , 12.7mm*28.07mm