EPCOS B72220S0681K101
VARISTOR 1.1KV 6.5KA DISC 20MM / 1.1 kV 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B72220S0681K101.
Burklin Elektronik
Newark
Verical
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.22%
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2001-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
StandardD Series 20 mm 1 Circuit Through Hole 1.1KV 6.5KA MOV Varistor
PanasonicERZ-E11A112
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,1100V,BULK,ST
PanasonicERZ-V14D112
TVS Varistor, 680 V, 895 V, 1.815 kV, Disc 14mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
PanasonicERZ-E11B112CS
1.1KV 5KA 1 990V 1.21KV 895V 680V 310J 200pF@1kHz 10.1mm*10.1mm*21.5mm
Epcos St&ard Series Metal Oxide Varistor 320pF 100A; Clamping 1500V; Varistor 910V
1355V 1W 265J 600pF@1kHz 670V 510V 738V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
Descriptions
Descriptions de EPCOS B72220S0681K101 fournies par ses distributeurs.
Varistor, Mov, 1.815Kv, Disc 20Mm; Voltage Rating Vac:680V; Voltage Rating V Dc:895V; Product Range:B722 Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:1.815Kv; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Varistor Type:Metal Oxide Varistor (Mov); Peak Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B72220S0681K101