Bourns MOV-20D821KTR
1355V 1W 265J 600pF@1kHz 670V 510V 738V 6500A Radial Leaded Varistors ROHS
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns MOV-20D821KTR.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Electro Sonic
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Pièces détachées
B722 Series 825 V 620 Vrms 1650 V Clamp 6500 A 280 pF StandarD Leaded Varistor
Epcos B72220S0621K101 625V 230J 20mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
Epcos S14 Series Disc Varistor 240pF 6000A; Varistor 1000V
VARISTOR 1KV 6.5KA DISC 20MM / 1 kV 6.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
PanasonicERZ-E11A102
ZNR MOV TRANSIENT,SURGEABSORBER,E SERIES / DIA11,D TYPE,1000V,BULK,ST
PanasonicERZ-V14D102
TVS Varistor, 625 V, 825 V, ERZV, 1.65 kV, Disc 14mm, Zinc Oxide Non-Linear Resistor (ZNR)
Descriptions
Descriptions de Bourns MOV-20D821KTR fournies par ses distributeurs.
20Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-20D821KTR
Var MOV 510VAC/670VDC 6500A 820V Thru-Hole Radial T/R
Varistor, 265J, Through Hole Mount
TVS Varistor, 510 VAC, 670 VDC, MOV-20DxxxK, 1.355 kV, Disc, Radial Leaded, 23 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
1.355kV 670V 510V 820V Plugin Varistors ROHS
VARISTOR, METAL OXIDE, 820V, 20MM, 10%