TDK B57891S0203J008
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 4.5mm 125C 200mW 4300K
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B57891S0203J008.
TDK
Datasheet27 pagesIl y a 7 ans
Newark
EPCOS
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Thermistor NTC 22K Ohm 10% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk
Thermistor NTC 20KOhm 5% 2-Pin Axial Bulk
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3223JB0 NTC-Resistor wired up
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 3.5mm 125C 4300K 5%
22K¦¸ ¡À3% 500mW ¡À2% 3740K 0402 3.3mm*3mm*24mm
Type K164 NTC thermistor; 22K ohm 125degC
Descriptions
Descriptions de TDK B57891S0203J008 fournies par ses distributeurs.
NTC Elements, Nominal Resistance=20kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±5%
NTC Thermistor, 20000ohm, Through Hole Mount
NTC Thermistors 891/ 20 K/J8 NTC Thermistor
THERMISTOR NTC 20KOHM 4300K DISC
20k惟 200mW 卤5% 卤1% NTC Thermistors ROHS
Thermistor, Ntc, 20K, Radial Leaded; Zero Power Resistance At 25°C:20Kohm; Product Range:B57891S Series; Thermistor Mounting:Through Hole; Beta Value (K):4300K; Thermistor Case Style:-; Thermistor Terminals:Radial Leaded; Operating Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B57891S0203J008