TDK B57891M0223J000
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 3.5mm 125C 4300K 5%
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B57891M0223J000.
TDK
Datasheet29 pagesIl y a 7 ans
Newark
IHS
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
NTC-Resistor wired up [BC Components] NTCLE100E3223JB0 NTC-Resistor wired up
22K¦¸ ¡À3% 500mW ¡À2% 3740K 0402 3.3mm*3mm*24mm
Type K164 NTC thermistor; 22K ohm 125degC
Thermistor NTC 22K Ohm 10% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk
Bulk 2 Through Hole NTC THERMISTOR NTC Thermistor 4.5mm 125C 200mW 4300K
Descriptions
Descriptions de TDK B57891M0223J000 fournies par ses distributeurs.
NTC Elements, Nominal Resistance=22kΩ, Nominal Resistance Tolerance=±5%
Thermistor NTC 22K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk
NTC Thermistor, 22000ohm, Through Hole Mount
Ntc Thermistor M 891/22 K/j 5 %, Bulk
THERMISTOR NTC 22KOHM 4300K DISC
THERMISTOR, NTC, 22K, RADIAL LEADED
22k惟 200mW 卤5% 卤3% NTC Thermistors ROHS