EPCOS B32562J6474K000
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (16.5 X 7.3 X 9.3mm) Radial Stacked 15mm 125C Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32562J6474K000.
IHS
Datasheet46 pagesIl y a 7 ans
TME
Newark
Ciiva
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-88.54%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E2W474KH
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (12.7 X 7.7 X 16mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.47uF 450V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
PanasonicECQE4474KF
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD / 0.47 µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
PanasonicECQ-E4474KFW
ECQE, Met Polyester Film Cap Radial Lead 400VDC, 0.47uF, 10%, L/S =10mm, Blk CRM
Yageo GroupR60MN3470AA30K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32562J6474K000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 10% 470nF 200V
Capacitor Polyester Film, 0.47Uf, 400V, 10%, Radial; Capacitance:0.47Μf; Voltage Rating:400V; Dielectric Type:metallized Pet Stacked; Capacitance Tolerance:± 10%; Product Range:b32562 Series; Capacitor Case Style:-; Lead Spacing:15Mmrohs Compliant: Yes