EPCOS B32529C0333J000
Cap Film 0.033uF 63V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Stacked 5mm 125C Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour EPCOS B32529C0333J000.
IHS
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Newark
Farnell
Ciiva
TME
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-6.08%
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Capacitance
33 nF
33 nF
33 nF
Dielectric
PET
PET
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
63 V
63 V
63 V
Tolerance
5 %
10 %
10 %
Termination
Height - Seated (Max)
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.70
Introduction Date2000-09-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Yageo Group82EC2330AA50J
Cap Film 0.033uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm 105°C Loose in Box
Yageo GroupR82EC2330DQ50J
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033Uf, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC2330AA50J
Cap Film 0.033uF 100V PET 5% (7.2 X 2.5 X 6.5mm) Radial 5mm Loose in Box
Cap Film 0.033uF 100V PET 5% (7.3 X 2.5 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de EPCOS B32529C0333J000 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 63V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.033uF, Through Hole Mount
FILM CAPACITOR Radial Film Capacitor 5% 33mF 63V
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.033uF, 63V DC, 2.5mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)
FILM CAP MKT BOX 0.033 F 5% 63VDC LS 5MM
CAP, FILM, 0.033UF, 63VDC, RADIAL;
33nF ¡À5% , 5mm 63V 40V 7.3mm*2.5mm*6.5mm
Capacitor Polyester Film 0.033Uf, 63V, 5%, Radial; Capacitance:0.033 F; Voltage Rating:63V; Capacitor Dielectric Type:Pet (Polyester); Capacitance Tolerance: 5%; Product Range:B32529 Series; Capacitor Case Style:-; Lead Spacing:5Mm Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B32529C0333J000