TDK B32522N6474K000
Cap Film 0.47uF 450V PET 10%( 18 X 8.5 X 14.5mm) Radial Wound 15mm 125C Automotive Bulk
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32522N6474K000.
Burklin Elektronik
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
Newark
Pièces détachées
PanasonicECQE4474KF
CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD / 0.47 µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
PanasonicECQ-E2W474KH
Cap Film 0.47uF 450V PET 10% (12.7 X 7.7 X 16mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Yageo GroupR60MN3470AA30K
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (26.5 X 6 X 15mm) Radial Wound 22.5mm 105C Automotive
Cap Film 0.47uF 400V PET 10% (16.5 X 7.3 X 9.3mm) Radial Stacked 15mm 125C Bulk
PanasonicECQ-E4474KFB
Ecqe(F), Met Polyester Film Cap Radial L Rohs Compliant: Yes |Panasonic ECQ-E4474KFB
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 400V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de TDK B32522N6474K000 fournies par ses distributeurs.
0.47 µF Film Capacitor 200V 450V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.47uF, 450V DC, 8.5mm(W) x 14.5mm(H) x 18mm(L)
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 450V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.47uF, Through Hole Mount