TDK B32520C1154K189
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Production
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
DistributorSKUMinPkg
FarnellB32520C1154K18909600Tape & Reel
19h
SD ChipsB32520C1154K189Contact
19h
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32520C1154K189.
TDK
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
_legacy Avnet
LTB Date2014-08-31
LTD Date2014-11-30
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
PanasonicECQ-E1154KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,100VDC,0.15uF,10%,Blk ST
Yageo GroupR82EC3150DQ70K
Yageo GroupR82EC3150AA70K
Cap Film 0.15uF 100VDC/63VAC PET 10% 7.2 X 3.5 X 7.5mm RDL 5mm Loose in Box
Cap Film 0.15uF 100V PET 10% (7.2 X 3.5 X 8.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 5mm 125C Automotive Bulk
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.3 X 3 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.3 X 3 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive Bulk
Descriptions
Descriptions de TDK B32520C1154K189 fournies par ses distributeurs.
Cap, 0.15Uf, 100V, Film, Radial Rohs Compliant: Yes |Epcos B32520C1154K189
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.15uF, 100V DC, 3mm(W) x 8mm(H) x 10mm(L)
Epcos 150nF +/-10% 100 VDC; 63 VAC; B32520 Thru Hole Polyester Film Capacitor