TDK B32529C1154J189
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.3 X 3 X 6.5mm) Radial Wound 5mm 125C Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour TDK B32529C1154J189.
LKR
Datasheet44 pagesIl y a 5 ans
_legacy Avnet
Ciiva
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Pièces détachées
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (10 X 3 X 8mm) Radial Wound 7.5mm 125C Automotive T/R
Yageo GroupR82EC3150AA70J
Cap Film 0.15uF 100V PET 5% (7.2 X 3.5 X 7.5mm) Radial Stacked 5mm 105C Automotive Bulk
Film Capacitor, Polyester, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Yageo GroupR82EC3150DQ70K
Yageo GroupR82EC3150AA70K
Cap Film 0.15uF 100VDC/63VAC PET 10% 7.2 X 3.5 X 7.5mm RDL 5mm Loose in Box
PanasonicECQ-E1154KF
Capacitor;ECQE,Met Polyester Film Cap,Radial,100VDC,0.15uF,10%,Blk ST
Descriptions
Descriptions de TDK B32529C1154J189 fournies par ses distributeurs.
Film Capacitor, Polyethylene Terephthalate, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.15uF, Through Hole Mount
Radial FILM CAPACITOR B32529 63V 0.15muF ±5% 0.283Lx0.118W 7.20mmx3.00mm
Metallized Polyester Capacitors (MKT), 0.15uF, 100V DC, 3mm(W) x 6.5mm(H) x 7.3mm(L)