Eaton SS-5H-1.6A-AP
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.6A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5H-1.6A-AP.
IHS
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+20.78%
Pièces détachées
Bel Fuse0698Q2000-01
Fuse Subminiature Fast Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.7mm Thermoplastic Box Automotive
Bel Fuse0697W2000-02
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Ammo
Bel Fuse0697H2000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Littelfuse0208002.MXEP
Fuse Subminiature Fast Acting 2A 350V Axial 5 X 15mm Glass Bulk CE/PSE/cULus
Fuse Pcb Leaded 2 A 250 Vac Ss-5H Time Delay Radi |Eaton Bussmann SS-5H-2A-AP
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 250V Axial 3.6 X 10mm Ceramic T/R
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5H-1.6A-AP fournies par ses distributeurs.
Fuse, PCB Leaded, 1.6 A, 250 VAC, SS-5H, Time Delay, Radial Leaded
SS-5H RADIAL TD FUSE AMMO PACK | Eaton Electronics SS-5H-1.6A-AP
300V 23A2S 100A Board Mount (Cartridge Style Excluded) 1.6A 8.5mm*4.3mm*8.35mm
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 1.6A 250V/300V Radial 8.5 X 4.3 X 8.35mm Plastic Ammo CQC/KC/PSE/TUV/VDE/cULus
FUSE BRD MNT 1.6A 300VAC RAD BOX