Bel Fuse 0697W2000-02
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 2A 350V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bel Fuse 0697W2000-02.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 3 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-22.99%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
25,881
Authorized Distributors
6
Current Rating
2 A
2 A
2 A
Voltage Rating (AC)
350 V
350 V
350 V
Voltage Rating (DC)
72 V
72 V
72 V
Mount
Through Hole
Through Hole
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Bel Fuse0697A2500-01
RSTA 2.5-BULK (0697A2500-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 2A
Bel Fuse0697W2500-02
Electric Fuse, Time Lag Blow, 2.5A, 350VAC, 72VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697W2500-01
Descriptions
Descriptions de Bel Fuse 0697W2000-02 fournies par ses distributeurs.
Electric Fuse, Time Lag Blow, 2A, 350VAC, 72VDC, 65A (IR), Through Hole, MICRO
Fuse, PCB Leaded, 2 A, 350 VAC, 72 VDC, 0697W, Time Delay, Radial Leaded
2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Ammo Pack 2A
72V 350V 26A2S Board Mount (Cartridge Style Excluded) 2A 8.35mm*4mm*7.8mm
Plastic Body, Radial Lead, 2A, 350V AC, 72V DC, RoHS
Bel Fuse SCT
FUSE BRD MT 2A 350VAC 72VDC RAD