Eaton SS-5H-1.25A-APH
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 1.25A 250V Radial 8.5 X 4.3 X 7.85mm Plastic Ammo
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Eaton SS-5H-1.25A-APH.
TME
Datasheet5 pagesIl y a 4 ans
IHS
Future Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-32.17%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Bel Fuse0697W1600-01
Electric Fuse, Time Lag Blow, 1.6A, 350VAC, 72VDC, 65A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0698Q1500-02
Electric Fuse, Fast Blow, 1.5A, 350VAC, 140VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Bel Fuse0697W1600-02
Littelfuse020801.5MXEP
208 Series - 2AG Fast-Acting Lead-Free Glass Body Fuse, 1.5 A, 350 VAC, TH, RoHS
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.6A, 250VAC, 100A (IR), Through Hole
Schurter0034.6617
Mst 250, 1.6 A, 250 Vac, Time-Lag T, Non-Resettable Fuse, Subminiature Fuse Rohs Compliant: Yes
Descriptions
Descriptions de Eaton SS-5H-1.25A-APH fournies par ses distributeurs.
Fuse Subminiature 1.25A 300V Time Delay 2-Pin Thru-Hole Ammo Pack
Ss-5H 300V Radial Td Fuse Ammo Pack/ Ammo Pack |Eaton Bussmann SS-5H-1.25A-APH
Electric Fuse, Time Delay Blow, 1.25A, 300Vac, 100A (Ir), Through Hole