Diodes Inc. SMBJ90A-13-F
Tvs Diode, 600W, 90V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ90A-13-F
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Diodes Inc. SMBJ90A-13-F.
HQonline
Datasheet6 pagesIl y a 9 ans
Diodes Inc SCT
TME
iiiC
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-9.15%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces de rechange
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Polarity
Unidirectional
Unidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
107.75 V
105.5 V
105.5 V
Clamping Voltage
146 V
146 V
146 V
Peak Pulse Power
600 W
600 W
600 W
Peak Pulse Current
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
BournsSMBJ110A
3.4A 600W 177V 122V Unidirectional 110V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMBJ85A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 85V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
onsemiSMBJ85A
Diode TVS Single Uni-Dir 85V 600W 2-Pin DO-214AA T/R
BournsSMBJ78A
4.8A 600W 126V 86.7V Unidirectional 78V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Diodes Inc.SMBJ7.0A-13-F
Tvs Diode, 600W, 7V, Unidir, Smb Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMBJ7.0A-13-F
onsemiSMBJ78A
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 600W 2-Pin DO-214AA T/R
Descriptions
Descriptions de Diodes Inc. SMBJ90A-13-F fournies par ses distributeurs.
SMBJ Series 90 V 600 W SMT Uni-Directional Transient Voltage Suppressor - SMB
4.1A 600W 146V 100V Unidirectional 90V SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 90V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Diode TVS Single Uni-Dir 90V 600W 2-Pin SMB T/R
PROTECTION TVS UNIDIRECTIONAL SMB 600W 90.0V ROHS 3K
600W Surface Mount Transient Voltage Suppressor, 5µA, 90V
Diodes Inc SCT
TVS DIODE, 600W, 90V, UNIDIR, SMB;